Jak jsme se ve Sluníčkách chystali na Vánoce

Ve třídě Sluníček jsme se od 11.12. připravovali na vánoční svátky tématem Jak se chystáme na Vánoce? Povídali jsme si o přípravách a zvycích v jednotlivých rodinách, děti se seznamovaly s příběhem o narození Ježíška, vyráběly dárečky a přáníčka pro své blízké. Ve třídě jsme si ozdobíli stromeček, vytvoříli betlémky a obrázky s vánočními motivy. Na vycházce  jsme se byli podívat na vánoční stromečky, kapry a zazvonili si na Ježíškův zvoneček - splní se nám naše tajné přání?
Ve středu 20. 12. jsme se všichni sešli na Vánoční rozjímání - slavnostní den plný vánočních zvyků. Děti se mohly těšit na rozkrajování jablíček, výrobu svícínků, zpívání koled a rozbalování dárečků, které si navzájem ráno přinesly pod stromeček. To bylo radosti! A teď si už jen popřejeme, abychom se v novém roce sešli všichni zdraví a veselí :)